1 Katër lojtarë të lartë kanë kërkuar falje për incidentin kampin e trajnimit Jonny Evans West Brom-së, Gareth Barry, Jake Livermore dhe Boaz Myhill kanë kërkuar falje për gjoja vjedhjen e një taksi jashtë një restoranti fast-food në Barcelonë të enjten.

Dynamo Kyiv vs Chelsea (e enjte) – talkSPORT 2 Watford vs Crystal Palace (e shtunë) – talkSPORT Leeds vs Sheffield United (e shtunë) – talkSPORT 2 West Ham vs Huddersfield ( e shtunë) – talkSPORT 2 Swansea vs Manchester City (e shtunë) – talkSPORT Wolves vs Manchester United (e shtunë) – talkSPORT Millwall vs Brighton (e diel) – talkSPORT 2 Fulham vs Liverpool (e diel) – tregime talkSPORT Top talkSPORT.com Simon Jordan shpjegon pse Eden Hazard mund mospërfillje Real Madridin dhe të qëndrojë në Chelsea. Ish-menaxheri i Tottenham Tim Sherwood ekspozon mitin rreth shpenzimeve Mauricio Pochettino së.

Marcelo Bielsa mund të largohet Elland Road nëse Leeds nuk do të fitojë promovimin, thotë Danny Mills Dean Saunders thotë se nuk do të marr Raheem Sterling në ekipin e tij të sezonit.
talkSPORT ka marrë me sukses free-to-ajër të të shpejtë transferimi 1xbet drejta ekskluzive për turne jashtë shtetit England Cricket së Jugut në 2019/2020.

Lajmi thotë talkSPORT tani është shtëpi audio për të gjitha turne të mëdha jashtë Anglisë për dy vitet e ardhshme, duke përfshirë Sri Lanka dhe West Indies seri të plotë. 1 Ju do të jetë në gjendje për të ndjekur England në Sri Lanka jetojnë në turne talkSPORT Jugut Jugut, duke përfshirë katër testet dhe të gjitha Odis dhe T20s, përfaqëson një tjetër grusht shteti të madh për stacionin, pas marrjes së të drejtave nga programi special Test Match BBC-së.

Wireless CEO Scott Taunton, tha: “Pas fitores së theksuar të Anglisë në ovale dhe një lamtumirë emocionale ndaj Alastair Cook këtë javë, ne jemi të kënaqur që kanë fituar këto të drejta në një fitore të madhe për talkSPORT. Ky investim është një angazhim i mëtejshëm nga ne në këtë lojë të madhe dhe këto turne të ardhshme të dimrit janë të vendosur që të jetë po aq emocionuese si kjo verë e artë të kriket. “Mbulimi jetojnë kriket jashtë talkSPORT fillon me odi parë në Sri Lanka më 10 tetor vonë këtë muaj talkSPORT dhe talkSPORT 2 do të jetë transmetimin sfidën më të madhe golfit së, Kupën e Ryder, së bashku me të tretë të njëpasnjëshme dhe të parashikuar shumë Anthony Jozueut luftën fundjavën e ardhshme, ekskluzivisht në stacionin.

Kohët e fundit talkSPORT njoftoi një traget të talenteve të reja në të gjithë programin e saj, duke përfshirë Sir Bradley Wiggins dhe zërit të futbollit, John Motson, pasi ajo vazhdon të investojë në prodhimin e saj nëpër sport live, lajme dhe opinionit.
Trofeu FA Cup dhe kryetar Everton Bill Kenwright ishin të ftuar të veçantë në studio sot me Andy Townsend dhe Mike Parry.

3 3 3
1 Katër lojtarë të lartë kanë kërkuar falje për incidentin kampin e trajnimit Jonny Evans West Brom-së, Gareth Barry, Jake Livermore dhe Boaz Myhill kanë kërkuar falje për gjoja vjedhjen e një taksi jashtë një restoranti fast-food në Barcelonë të enjten. Në një deklaratë të përbashkët të postuar në faqen zyrtare të klubit, lojtarët kërkoi falje për thyerjen e një shtetrrethimi.

Ata thanë nëpërmjet faqes së internetit: “Ne do të doja të përfitoj nga ky rast për të kërkuar falje për të tanë e skuadrës, trajneri, klubi dhe sidomos mbështetësit për ngjarjet të cilat kanë qenë objekt i publicitetit të gjerë dhe negative. “Ne e ndjeu se e rëndësishme ne e identifikojmë veten si lojtarët e përfshirë në një incident që ndodhi gjatë kampin e trajnimit në Spanjë këtë javë nga respekti për e skuadrës të cilët përndryshe do të mund të implikuar nga shoqata. “Ne lirisht pranojmë dhe kërkojmë ndjesë për pushim e shtetrrethimit të cilën ne e pranojmë përfaqësuar një shkelje të standardeve të profesionalizmit të kërkuara nga ne, si përfaqësues të West Bromwich Albion FC. “Klubi na ka njoftuar se ajo tani do të kryejë hetimin e vet në këtë incident dhe ne do të bashkëpunojmë plotësisht. “Në ndërkohë, ne do të dëshironim për të siguruar mbështetësit tanë se ky incident nuk reflekton vendosmërinë dhe zgjidhur ne e kemi të bëjmë gjithçka që mundemi për të rimarrë një sezon të vështirë.”
Jadon Sancho mund të luajë një rol luan për Anglinë në Kupën e Botës 2022.

Shfaq 18-vjeçari e verbuar me Borussia Dortmund duke parë atë të bëjë Tre Luanët debutimin e tij të lartë kundër Kroacisë në tetor. 4 Jadon Sancho tashmë ka impresionuar në një këmishë Angli ai ka të ngjarë të shtuar për tri kapele të tij kur Anglia përballet Republika Çeke, jetojnë në talkSPORT, dhe Mali i Zi këtë muaj. Dhe ai nuk është i vetmi armë e re gati për të bërë shenjë e tyre me Callum Hudson-Odoi vendosur tani për të shfaqë në stol.

Por si mund të duken XI fillestare Anglisë me Sancho dhe Wonderkids tjera angleze në të? talkSPORT.com të marrë një sy … FUNDIT Stories FOOTBALL GOSSIP Man veprim United për Juventus ACE, Arsenal në tokë wonderkid, plus Spurs përditësim LIV-LEY STUFF Jake Livermore rrjeta goditje fantastike si buzë West Brom kaluar Birmingham 3-2 NUK messing rreth Claude Makelele herë premtuar për të vënë legjendë Barcelonës në spital Jetojnë në talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham: Komenti live stream dhe konfirmuar ekipet Jetojnë në TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy final për të goditur rekord frekuentimit shumë i sjellshëm Man United për të paguar Molde £ 1 milion pas emërimit Ole Gunnar Solskjaer së epokë e re Association Football shpall Mark Billingham si shef të veprimit të marrë ekzekutiv menagjerët e ri në Premierligë i përgatitur për të marrë ekipet dilte nga fusha në rastet e racizmit ‘ai është bërë pak e tij “Ish-shefi i Scotland thotë se ai do të japë, Adam Johnson një” shans të dytë’ live në talkSPORT West Ham vs Everton: koment të veçantë, kick-off kohën dhe lajme ekipi Goditje Celtic yll Tierney një dëmtim dyshim për Rangers lojë këndoj atë Mëso wo RDS për këngën Ole Gunnar Solskjaer e Manchester Unitedit Pas fushatës së suksesshme Jordan Pickford e 2018 Kupës së Botës, ai është në përputhje të jetë Nr.1 ​​Anglisë në vitet që vijnë, pavarësisht formës së tij të fundit lëkundur me Everton.

Sistemi back-pesë ishte një hit në Rusi verën e kaluar, por formimi 4-3-3 menaxherit England Gareth Southgate ka punuar mrekulli në Lidhjen e Kombeve lojrat e tyre në grup. Ju mund të presin John gurë dhe Harry Maguire, dy regulars fortë nën Southgate, të jetë duke filluar Center-gjysma e vendit të moshës 28 dhe 29 respektivisht. LIVE në talkSPORT Ka shtatë komentime të gjalla në të gjithë rrjetin talkSPORT këtë javë.

Zbuloni se çfarë ata janë dhe ku t’i dëgjojë, poshtë … Angli vs Republika Çeke (e premte) – talkSPORT Walsall vs Barnsley (e shtunë) – talkSPORT 2 Shrewsbury vs Portsmouth (e shtunë) – talkSPORT 2 Gibraltar vs Republika e Irlandës (e shtunë) – talkSPORT 2 San Marino vs Skoci (e diel) – talkSPORT 2 Holandë vs Gjermani (e diel) – talkSPORT 2 Liverpool Trent Alexander-Arnold ka të ngjarë të jetë një tremb-në, edhe pse Aaron Wan-Bissaka do të, në formën e tanishme, të shtyjë atë të gjithë mënyra në të djathtë mbrapa.

Nëse Leicester City ace Ben Chilwell mund të përmirësohet në mbrojtje, atëherë ai duhet të buzë jashtë Luke Shaw Manchester United, i cili do të jetë një backup të shkëlqyer. 4 Liverpool Trent Alexander-Arnold mund të Anglisë para-zgjedhjen e duhur-mbrapa në 2022 e Kupës së Botës Declan oriz, i cili mund të veprojë si një mbrojtës, mund të jetë mesfushori pasi ylli i West Ham premtuar të ardhmen e tij ndërkombëtar në Angli muajin e kaluar. James Maddison, i cili ishte i pafat të humbasë përzgjedhje fundit Southgate e skuadrës, mund të luajë vetëm në frontin e Rajs, ndërsa i pëlqen të DELE Alli dhe Jesse Lingard mund të ketë qenë e uzurpuar në mënyrë pecking nga Phil Foden, i cili duhet të dalë nga hija e gjatë e David Silva në Manchester City në tre vitet e ardhshme.